Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

dzie babci18 stycznia 2024 swoją obecnością zaszczycili nas znakomici goście. Babcie i Dziadkowie przybyli, by podziwiać przepiękne występy swoich wnucząt. Dzieci zaprezentowały zdolności muzyczno-taneczne, wprowadzając wszystkich w bardzo rodzinną, wzruszającą atmosferę. Podniosłą chwilę uwieńczył tort z fontannami.

Druga część uroczystości odbyła się na holu szkolnym, gdzie goście mogli wygodnie zasiąść  w przygotowanej przez Rodziców  kawiarence i delektować się pysznymi ciastami i tortami. Degustację uprzyjemniała prezentacja, przedstawiająca uczniów poszczególnych klas. 

W miłej atmosferze Dziadkowie spędzali czas z wnukami. Karnawałowe dźwięki porywała do tańca i zabawom nie było końca.    

Wspaniałe chwile upamiętnione zostały pięknymi zdjęciami. 

Zapraszamy do galerii.