Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

ŚWIETLICA SZKOLNA

czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach:    7.00 –  15.30 

Nasza świetlica dysponuje salą położoną na parterze budynku szkolnego. Jest miejscem, w którym dzieci, ze względu na różne godziny pracy rodziców, spędzają czas przed rozpoczęciem lekcji oraz po ich zakończeniu.

Codziennie, w godzinach 12.00 – 15.30 prowadzone są zajęcia dla uczniów klas I-V. Systematycznie odwiedzamy bibliotekę szkolną w celu realizacji zajęć czytelniczych. Zabawy i gry ruchowe odbywają się w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym.

Dzieci korzystające ze świetlicy mają zapewnioną bezpieczną i fachową opiekę. Nauczyciele świetlicy zapewniają organizację wolnego czasu oraz możliwość odrobienia lekcji. U nas dzieci mogą się bawić, odpoczywać, rozwijać swoje zainteresowania i korzystać z pomocy w nauce.