Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

nowoci w biblioteceNOWOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Nowości książkowe dla młodszych i starszych dzieci oraz młodzieży. Wśród nich m.in. książki polecane przez Fundację „ABCXXI- Cała Polska czyta dzieciom”, opowiadania przygodowe, historyczne, fantastyczne a także komiksy; książeczki dla początkujących czytelników i pięknie zilustrowane edukacyjne pozycje o tematyce podróżniczej. Ponadto jedna z najgłośniejszych i najpoczytniejszych powieści naszej noblistki Olgi Tokarczuk „Prawiek i inne czasy”.

Zapraszam do biblioteki po nowe książki .Warto przeczytać!

                                                                                                             Irena Rzepka