Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

miedzynarodowy dzien dziecka winietaDzień Dziecka to święto wyczekiwane przez dzieci, młodzież, ale także dorosłych. W naszej szkole we wtorek 1 czerwca 2021 roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Pauliną Adamczewską zorganizował dla klas 4-8 ,,Dzień Piżamy". Aleksander Cichowicz oraz Kacper Żurawicz zajęli się oprawą muzyczną na przerwach, zaś Weronika Dobrowolska była odpowiedzialna za robienie zdjęć. W tym wyjątkowym dniu można było zapozować na nowej fotościance naszej szkoły. Wiele osób ubrało się w piżamy, dresy lub szlafroki. Było nam niezmiernie miło, że niektórzy nauczyciele dołączyli się do wspólnej zabawy, a ten dzień dziecka zapamiętamy już na długo, dzięki świetnej atmosferze.

Opracowała: Aleksandra Ostrowska