Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

2572fa3e022bd68570b35aafb1e82f17 243x0 022 czerwca 2021r. uczniowie klasy IIb wybrali się do Ogrodu Zoologicznego, położonego na unikalnym, malowniczym obszarze w Płocku. Uczniowie mięli okazję podziwiać ok. 580 gatunków zwierząt, w tym wiele okazów cennych, rzadko spotykanych w innych ogrodach. Dla większości dzieci ogrody zoologiczne stanowią miejsce pierwszego kontaktu z dzikimi zwierzętami oraz pierwszych doznań, jakie nieodłącznie towarzyszą obserwacjom niezwykłej różnorodności świata zwierząt i roślin. Największą atrakcją dla naszych uczniów było obserwowanie treningu i karmienie fok. Pełni nowych wrażeń, z uśmiechem na twarzy i „bogatsi” o nowe doświadczenie – wróciliśmy do domu. Podczas wycieczki opiekę nad dziećmi sprawowały: p. Emilia Kacprzak oraz p. Marzena Sypniewska.

Opracowała: Emilia Kacprzak