Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

IMG 20211124 WA0000Jesienne spotkanie z poezją.

Leopold Staff

Jesienne liście

Kończy się lato w przepych bogate

I zmienia, zmienia piękną swą szatę.

Drzewa po świeżej ,bujnej zieleni

Wdziewają złote barwy jesieni…

 

Niezapomniane poetyckie popołudnie mieliśmy okazję przeżyć podczas „Jesiennego spotkania z poezją” zorganizowanego dla seniorów w Bibliotece Publicznej w Przedczu. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w otoczeniu jesiennych liści, blasku świec i nastrojowej melodii, prezentowali wspólnie z pozostałymi uczestnikami, utwory z twórczości m.in. Juliana Tuwima i Leopolda Staffa. Na zakończenie Seniorki otrzymały laurki wykonane przez młodzież pod kierunkiem Aliny Mikołajewskiej. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Opracowała: Irena Rzepka