Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

Informacja dla rodziców

dotycząca miejsca realizacji obowiązku szkolnego przez uczniów od 1 września 2017 roku

Szanowni Państwo!

Informujemy, że nie ulega zmianie miejsce realizacji obowiązku szkolnego dla uczniów zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej im. Wł. Umińskiego w Przedczu i Gimnazjum im. Kard. St. Wyszyńskiego w Przedczu. Od 1 września 2017 roku dzieci i młodzież uczęszczać będą do ośmioletniej Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu, która mieści się przy ul. Szkolnej 5. Szkoła prowadzić będzie także oddziały gimnazjalne.

W granicach obwodu szkoły znajdują się: Przedecz, Arkuszewo, Broniszewo, Chrustowo, Dziewczopólko, Dziwie, Holenderki, Jasieniec, Józefowo, Katarzyna, Kłokoczyn, Lipiny, Łączewna, Nowa Wieś Wielka, Rybno, Zalesie, Zbijewek, Zbijewo-Kolonia, Żarowo.