Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

IMG 20191202 111415Jak co roku w naszej szkole w listopadzie przybliżamy uczniom sylwetkę Patrona Szkoły Władysława Umińskiego. Uczniowie mogli zapoznać się z życiem i działalnością Władysława Umińskiego dzięki okolicznościowej gazetce przygotowanej na korytarzu szkolnym oraz poznać dorobek pisarski na wystawce książek w bibliotece szkolnej. Ponadto na godzinach wychowawczych w dniu 25 listopada uczniowie przypominając sobie postać naszego patrona wykonywali plakaty pt. „ Jak wyobrażamy sobie Władysława Umińskiego?” które wyeksponowali na drzwiach swojej klasy.

                                                                                                              E.Gołębiewska, Z.Mójta, I.Rzepka