Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

15Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu zaprezentowali widowisko słowno-muzyczne, inspirowane narodowym dramatem Stanisława Wyspiańskiego pt. „Wesele”. Autorem scenariusza przedstawienia „Róża Polska” jest Adam Szafraniec.

Dzięki uprzejmości firmy RC STUDIO powstał film z uroczystości, w którym udział wzięli:

Aktorzy spektaklu pod kierunkiem p. Anny Czerwińskiej,  p. Elżbiety Łuczak  i p. Joanny Ginter: Rafał Borzenda, Jagoda Dopierała, Jakub Faryński, Joanna Nowakowska, Mateusz Kozerski, Norbert Kubiak, Patrycja Więtczak, Mateusz Broda, Kacper Ostruszka, Hanna Paluszkiewicz, Amelia Łuczak, Łaura Tokarska, Gabryiela Jagodzińska, Anita Witczak.

Wokaliści pod kierunkiem p. Doroty Kozłowskiej: Aleksandra Ostrowska, Julia Faryńska, Weronika Rakowska, Wiktoria Stasiak, Amelia Ginter, Weronika Lewandowska, Oliwia Stelmachowska.

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Akademia 11 listopada 2018” klikając na link:

https://youtu.be/5VIUG0Od5Zg