Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

IMG 3636

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

13 STYCZNIA 2019 r.

27 FINAŁ

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

GRAMY DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA

 

         Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 27. Na ulicach naszego miasta w       niedzielę spotkać można było wolontariuszy z puszkami z charakterystycznym czerwonym     serduszkiem.

 

Po raz kolejny mieszkańcy Gminy Przedecz pokazali  jak wspaniale potrafią się bawić, jak bardzo są wrażliwi na los małych dzieci. Wielkie orkiestrowe granie rozpoczęło się już o godz. 7.30, kiedy to na ulice wyszli wolontariusze. Pieniądze zbierało 35 wolontariuszy. Wszystkim wolontariuszom, składamy serdeczne podziękowania.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku funkcjonował w Szkole Podstawowej w Przedczu, Szefem Sztabu była Pani Dorota Narazińska.

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przedczu.
Orkiestrowe granie rozpoczęliśmy o godzinie 16.00 występami wokalno-tanecznymi uczniów z naszej szkoły. Po godzinie 17.00 rozpoczęto emocjonującą licytacje, w międzyczasie można było skorzystać ze studia tatuażu, kawiarenki, skosztować kiełbaski z grilla, oraz zajrzeć na kiermasz prac naszych uczniów.

Podczas imprezy dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja okazjonalnych gadżetów i ofiarowanych przez sponsorów przedmiotów- z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom.

Dzięki ofiarności darczyńców zebrano kwotę 13 215,75 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w XXVII Finale i przyczynili się do sukcesu WOŚP.

Sztab 27 Finału WOŚP

  przy Szkole Podstawowej im Władysława Umińskiego w Przedczu