Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

plastusiowy pamietnik w iext4449153626 marca 2018 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły pod opieką wychowawców wyjechali do Kłodawy na spektakl teatralny pt. „Plastusiowy Pamiętnik”, oparty na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Kownackiej. Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu przenieśli uczniów w kolorowy świat pełen radości, zabawnych zdarzeń, gdzie wszystko wygląda inaczej i wszystko jest możliwe.

„Fiku- miku! Wyobraźnia jest wspaniała!                             

  Fiku- miku! Wyobraźnię trzeba mieć!

  Fiku- miku! By fantazji dodawała

  Fiku- miku! Tym, co w nudy wpadli sieć.”

                                           Świetnie się bawiliśmy!

Opracowała: Elżbieta Olakowska