Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

laurka dzien babci dziadka zyczenia dyplom prezent 1392515388Mimo, ze styczeń jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych dni, to jest taki dzień w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. W tym to właśnie dniu 31 stycznia 2018 roku, gościliśmy w Szkole Podstawowej w Przedczu, Babcie i Dziadków dzieci z najmłodszych klas.

Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Jarosław Sobański, który przywitał wszystkich przybyłych, ciepłymi słowami oraz bukietem najwspanialszych życzeń.

Następnie głos zabrał Pan Burmistrz Witold Siwiński składając Babciom i Dziadkom życzenia oraz pociechy z wnucząt.

W dalszej części uczniowie klas młodszych pod opieką swoich wychowawców, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej montażem słowno-muzycznym, pokazem tanecznym i piosenkami wyrazili przywiązanie, szacunek i miłość dla swoich ukochanych „Dziadków”. Tym samym podziękowali za trud włożony w ich wychowanie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Babcie i Dziadkowie udali się wspólnie z wnukami do klas na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Na holu klas młodszych w rytmach miłej muzyki, nie było końca wspólnym pląsom wielu pokoleń.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Babcie i Dziadkowie nie szczędzili wielu podziękowań.

Opracowały:

Magdalena Bińkowska

Elżbieta Olakowska