Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

bal11 stycznia, w czasie zajęć lekcyjnych  odbył się  tak długo oczekiwany przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej - bal karnawałowy. W tym dniu hol kl. I - III zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, kowbojów, duchów, piratów i innych barwnych postaci z bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i wychowawcami. Rozrywkę podczas pierwszej godziny uczestnikom balu zapewnili  przedstawiciele Art - Es Artystycznej Agencji Muzycznej, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy.

Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek w klasach przygotowany przez Radę Rodziców. Pyszne pączki i orzeźwiające soki zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały wszystkie muzyczne hity.  Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.