Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

 

download

 

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Dwie reprezentantki naszej szkoły wzięły udział w I Międzygminnym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. W dniu 6 czerwca 2018 r. na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kole Aleksandra Ostrowska wykonała popularny szlagier z repertuaru Michała Szpaka – "Color of Your Life", a Wiktoria Stasiak wystąpiła w przeboju Sabriny Carpenter – "The Middle of Starting Over". Za wykonanie tej piosenki Wiktoria zdobyła II miejsce w kategorii: klasy VII i gimnazjalne.

 

Więcej informacji o festiwalu na stronie:

https://okraglemiasto.pl/spiewali-nie-tylko-w-jezyku-williama-szekspira-40-mlodych-wokalistow-wzielo-udzial-i-miedzygminnym-festiwalu-piosenki-obcojezycznej-foto/

Opracowała: Dorota Kozłowska

G A L E R I A