Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

BeztytuuAch… Walentynki…

Walentynkowe wyznania mówią nie tylko o miłości, mogą być też wyrazem sympatii do kogoś, kogo cenimy. Dziś święto to obchodzi każdy bez względu na to, ile ma lat. Walentynkowe wyznania można ukradkiem włożyć do kieszeni, wsunąć do skrzynki lub wysłać pocztą.

Świetlica szkolna wpisując się w tematykę walentynkową, zaproponowała uczniom szereg atrakcji.

Były to między innymi: warsztaty origami, nauka pakowania i ozdabiania upominków, poznawanie przepisów na zdrowe smakołyki, przygotowywanie walentynek i wierszyków.

W czwartek 13 lutego i w piątek 14 lutego wychowawcy świetlicy wspólnie z opiekunami i członkami SK PCK zaprosili uczniów i  pracowników szkoły na STRAGAN SMAKOŁYKÓW, gdzie mogli oni skosztować ,,walentynkowych przysmaków”. Dodatkową atrakcją podczas piątkowego kiermaszu były walentynkowe wyznania ukryte w ciasteczkach. Miłą niespodzianką była ukryta nagroda w postaci ,,zakochanego kubka”.

Sami oceńcie: czy było to ,,sympatyczne” wydarzenie?

         Dziękujemy za udział!                                                       

Wychowawcy świetlicy i SK PCK

Opracowała: Aleksandra Pecyna