Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger
Wcale nie tak dawno temu…
Pewnego pięknego, wiosennego dnia….
W pewnej szkole nad jeziorem….

A konkretnie, 28 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Przedczu miłośnicy czytania w języku angielskim zebrali się by zmierzyć się ze sobą w konkursie  I love reading. Duże zainteresowanie uczniów, spowodowało, ze zostali oni podzieleni na grupy, a dla wyrównania szans także na kategorie wiekowe. Uczniowie stanęli w szranki w następujących kategoriach: klasy II i III Szkoły Podstawowej, klasy IV i V Szkoły Podstawowej,  klasa VI Szkoły Podstawowej, klasy I i II Gimnazjum.

 

Młodsi uczestnicy zmierzyli się z pięknymi angielskimi bajkami, natomiast starsi podjęli się bardziej ambitnych, ale równie zabawnych tekstów.  Jury, w którym znaleźli się nauczyciele języka angielskiego, oceniali czytających pod względem wymowy, intonacji, a także interpretacji artystycznej wybranych tekstów. Poziom konkursu był bardzo wyrównany i o zwycięstwie często  decydowały pojedyncze punkty. Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Klasy II i III Szkoły Podstawowej:

I miejsce:  Nikola Więtczak kl. III b
II miejsce: Martyna Szczyżańska
III miejsce: Agata Skoczylas kl. IIa

Klasy IV i V Szkoły Podstawowej:

I miejsce:  Rafał Borzenda kl. V b
II miejsce: Piotr Borzęda kl. V b
III miejsce: Dawid Czyżnikowski kl. V b i Hanna Paluszkiewicz kl. V b

Klasy I i II Gimnazjum

I miejsce: Michał Gawryszewski kl IIb
II miejsce: Patrycja Frątczak kl. IIa i Katarzyna Pietrzak kl. IIa
III miejsce: Mateusz Andrzejczak kl. IIb

Zwycięzcom gratulujemy, życzymy wytrwałości i zapraszamy do udziału w II edycji konkursu już za rok!

Zespół Nauczycieli Języków Obcych

GALERIA    KONKURSOWA