Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

Konkurs „ Żołnierze Wyklęci – Żołnierze Niezłomni”

W związku z Narodowym Dniem Pamięci „ Żołnierzy Wyklętych” uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w konkursie plastyczno – historycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Kłodawie. W kategorii szkół podstawowych na konkurs wysłane zostały prace: Julii Szymańskiej, Oliwii Mójty, Gabriela Rojewskiego (klasa Va), Mai Ginter, Hanny Paluszkiewicz (klasa Vb), Aleksandry Osińskiej (klasa VIb), Amelii Ginter, Katarzyny Paluszkiewicz (klasa VIa).

Natomiast w kategorii gimnazjum przesłane zostały prace: Patrycji Frątczak, Martyny Skoczylas (klasa IIa), Weroniki Kozerskiej, Adrianny Mizerskiej (klasa IIIa) i Magdaleny Kochanowskiej (klasa IIIb).

Trzeciego  marca w Bibliotece Publicznej w Kłodawie odbyło się wręczenie nagród. W kategorii gimnazjum drugie miejsce zajęła Magdalena Kochanowska, trzecie miejsce przypadło – Martynie Skoczylas i Adriannie Mizerskiej. Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy pozostałym uczestnikom.

Katarzyna Osińska
Zbigniew Mójta