Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

Finał XXIV Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

W Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie odbył się 8 czerwca finał wojewódzki konkursu wiedzy o samorządzie terytorialnym.

Powiat kolski reprezentowała uczennica naszej szkoły – Patrycja Frątczak. Patrycja uzyskała wysoki wynik w teście wiedzy o samorządzie terytorialnym, Unii Europejskiej oraz organizacjach pożytku publicznego i zakwalifikowała się do ścisłego finału. W tej części uczestnicy losowali zestawy pytań, na które udzielali odpowiedzi ustnej. Nasza gimnazjalistka zajęła VIII miejsce w Wielkopolsce i otrzymała atrakcyjne nagrody. Gratuluję sukcesu i zachęcam innych uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Zbigniew Mójta