Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

NOWI CZYTELNICY W NASZEJ BIBLIOTECE

W poczet czytelników naszej biblioteki zostali wpisani uczniowie klas pierwszych. Spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia lokalu i rozmieszczenia książek na półkach. Najmłodsi zapoznali się z regulaminem biblioteki, zasadami wypożyczania oraz dowiedzieli się jak należy postępować z książką, żeby jej nie zniszczyć. Pomógł im w tym wierszyk „Prośba książki”. Zajęcia w bibliotece zakończyły się wypożyczeniem swojej pierwszej książeczki.  

 

WYSTAWY I GAZETKI TEMATYCZNE:

- „Październik- Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych”

- książki dla najmłodszych o tematyce świąt Bożego Narodzenia

- „Zobacz, wypożycz przeczytaj!” – książki polecane uczniom klas czwartych i piątych