Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

KONKURSZUZANNA SOBAŃSKA LAUREATKĄ XXXV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!!!

Jest nam niezmiernie miło przekazać tę fantastyczną wiadomość!

Zuzanna Sobańska- uczennica klasy III b Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu decyzją jury XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty uzyskała tytuł „laureata konkursu” w grupie wiekowej klas I – III. 

Jest to pierwszy sukces takiej rangi w dziedzinie recytacji w historii naszej szkoły. Zuzanna zakwalifikowała się do finału Konkursu, który miał się odbyć 14 marca 2020 r.

Z wiadomych wszystkim względów prezentacje finałowe nie mogły odbyć się w normalnym trybie. Jury podjęło więc decyzję o przyznaniu tytułów „laureata” na podstawie przesłuchań finałowych.                               

Jesteśmy bardzo dumni z naszej laureatki. Sukces ten jest prawdziwym plastrem miodu na nasze serca w tak okrutnych dla szkoły czasach.

Cieszymy się niezmiernie, a Zuzannie życzymy kolejnych sukcesów w recytacji!

Anna Czerwińska