Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

imagesXXXV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Mamy finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego!

18 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury nr2 w Poznaniu odbył się półfinał XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych w kategorii klas I-III. Etap ten poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, którymi w naszym przypadku był Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Słowem malowane”. Do półfinału każda placówka oświatowa mogła zakwalifikować maksymalnie dwoje uczestników. Szkołę w Przedczu reprezentowało zatem dwoje laureatów konkursu „Słowem malowane”: Zuzanna Sobańska i Szymon Tomalak. Konkurencja była naprawdę duża (31 najlepszych w województwie wielkopolskim recytatorów). Jury do finału zakwalifikowało 15 półfinalistów.

https://mdk2.pl/aktualnosci-ukryte-2015-2016/1154-xxxv-wojewodzki-konkurs-recytatorski-zakwalifikowani-do-finalu-z-klas-1-3.html

Wśród nich znalazła się Zuzanna Sobańska - uczennica klasy III b. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszej recytatorki i mocno trzymamy kciuki za występ finałowy, który odbędzie się 14 marca 2020 r.

Anna Czerwińska