Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

BAL  KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla  wielu uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez uczniów, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Jeszcze przed feriami , 23 stycznia 2020r., w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Wśród nich można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, biedronki, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana, itp. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Uczniowie z klas 1-3 świetnie się bawiły uczestnicząc w zorganizowanych zabawach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Nie możemy się doczekać.

Opracowała: Emilia Kacprzak