Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

autoszkol

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

w roku szkolnym 2019/2020

od dnia 03.09.2019 r.

PRZYWOZY:

I kurs

Godzina odjazdu

Józefowo 

6. 50

Holenderki

6. 55

Korolewo

7. 00

Broniszewo

7. 03

Dziewczopólko

7. 05

Rogóźno

7. 10

II kurs

Godzina odjazdu

Arkuszewo

7. 20

Łączewna

7. 22

Jasieniec

7. 30

Nowa Wieś Wielka

7. 32

Dziwie Las

7. 35

Kłokoczyn

7. 40

Dziwie 7. 45

III kurs

Godziny
odjazdu

Dziwie

8.00

Kłokoczyn

8.03

Dziwie Las

8.07

Nowa Wieś Wielka

8.10

Jasieniec

8.12

Łączewna

8.20

Arkuszewo

8.23

Józefowo

8.28

Holenderki

8.30

Karolewo 8.33

Broniszewo

8.35

Dziewczopólko

8.40

Rogóźno

8.43

ODWOZY:

PONIEDZIAŁEK  -  WTOREK

I kurs -  13.40

II kurs - 14.35

III kurs - 15.30

 

ŚRODA – PIĄTEK

I kurs - 12.40

II kurs - 13.40

III kurs - 14.35

 

I kursem odjeżdżają:

Poniedziałek:  I a, b SP; II a, b SP; III a, b SP 

Wtorek: I a, b SP;  II a, b SP; III a, b SP

Środa:  I a, b SP; II a, b SP; III a, b SP

Czwartek: I a, b SP; II a, b SP; III a, b SP

Piątek: I a, b SP; II a, b SP; III a, b SP

III kursem dojeżdżają:

Poniedziałek: I a, b SP; II a, b SP

Wtorek: I a, b SP; II a, b SP; III a, b SP; V a, b SP

Środa: II b SP; III b SP; IV a SP; V a, b SP; VI a, c SP

Czwartek: I a, b SP; II a SP; III a, b SP; VI c SP. VIII b SP

Piątek: I a, b SP; III a SP; V b SP


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU

PKS KONIN

w roku szkolnym 2019/2020

od dnia 03.09.2019 r.

PRZYWOZY:

I kurs 

Godzina odjazdu

Żarowo Małe

7. 15

Zalesie K/Przedecz

7. 19

Żarowo

7. 23

Żarowo Duże

7. 26

Przedecz ul. Szkolna 5

7. 31

II kurs 

Godzina odjazdu

Jakubowo

7. 35

Katarzyna K/Przedecz II

7. 40

Zalesie K/Przedecz

7. 42

Żarowo

7. 45

Przedecz ul. Szkolna 5

7. 50

ODWOZY:

PONIEDZIAŁEK  -  WTOREK

I kurs -  13.40

II kurs - 15.30

 

ŚRODA – PIĄTEK

I kurs - 13.40

II kurs - 15.00