Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

autoszkol

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

w roku szkolnym 2017/2018

PRZYWOZY:

I kurs

Godzina odjazdu

Józefowo

6. 50

Holenderki

6. 55

Karolewo

6. 57

Broniszewo

7. 00

Dziewczopólko

7. 05

Rogóźno

7. 07

 

II kurs

Godzina odjazdu

Arkuszewo

7. 20

Łączewna

7. 22

Jasieniec

7. 25

Nowa Wieś Wielka

7. 30

Dziwie Las

7. 33

Kłokoczyn

7. 37

Dziwie

7. 40

 

III kurs

Godziny
odjazdu

Dziwie

8.00

Kłokoczyn

8.03

Dziwie Las

8.07

Nowa Wieś Wielka

8.10

Jasieniec

8.12

Łączewna

8.20

Arkuszewo

8.23

Józefowo

8.28

Holenderki

8.30

Karolewo 8.33

Broniszewo

8.35

Dziewczopólko

8.40

Rogóźno

8.43

ODWOZY:

I kurs – godz. 12.40

II kurs – godz. 13.40

III kurs – godz. 14.30

 

I kursem odjeżdżają:

Poniedziałek: I b SP, III a SP, II a SP

Wtorek: I b SP, II a SP, III b SP, IV a SP

Środa: I a SP, III a SP, I b SP, II a SP

Czwartek: III a SP, III b SP

Piątek: I a SP, I b SP, II a SP, III b SP

 

III kursem dojeżdżają:

Poniedziałek: I a SP, II a SP, III b SP

Wtorek: I a SP, I b SP, IV c SP, V a SP

Środa: I b SP, IV a SP, IV b SP

Czwartek: I a SP, I b SP, VI a SP, IV b SP

Piątek: III a SP, III b SP, V b SP


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU

PKS KONIN

w roku szkolnym 2017/2018

PRZYWOZY:

I kurs 

Godzina odjazdu

Żarowo Małe

7. 15

Zalesie K/Przedecz

7. 19

Żarowo

7. 23

Żarowo Duże

7. 26

Przedecz ul. Szkolna 5

7. 31

 

II kurs 

Godzina odjazdu

Jakubowo

7 35

Katarzyna K/Przedecz II

7 40

Zalesie K/Przedecz

7 42

Żarowo

7 45

Przedecz ul. Szkolna 5

7 50

ODWOZY:

I kurs: 13.10

II kurs: 15.00