Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

autoszkol

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

w roku szkolnym 2018/2019

od dnia 04.09.2018 r.

PRZYWOZY:

I kurs

Godzina odjazdu

Arkuszewo

6. 50

Łączewna

6. 52

Jasieniec

6. 57

Nowa Wieś Wielka

7. 00

Dziwie Las

7. 02

Kłokoczyn

7. 05

Dziwie 7. 08

 

II kurs

Godzina odjazdu

Józefowo 

7. 20

Holenderki

7. 23

Korolewo

7. 25

Broniszewo

7. 28

Dziewczopólko

7. 32

Rogóźno

7. 35

 

III kurs

Godziny
odjazdu

Dziwie

8.00

Kłokoczyn

8.03

Dziwie Las

8.07

Nowa Wieś Wielka

8.10

Jasieniec

8.12

Łączewna

8.20

Arkuszewo

8.23

Józefowo

8.28

Holenderki

8.30

Karolewo 8.33

Broniszewo

8.35

Dziewczopólko

8.40

Rogóźno

8.43

ODWOZY:

PONIEDZIAŁEK  -  WTOREK

I kurs -  13.40

II kurs - 14.35

III kurs - 15.30

 

ŚRODA – PIĄTEK

I kurs - 12.40

II kurs - 13.40

III kurs - 14.35

 

I kursem odjeżdżają:

Poniedziałek: Ia, Ib, IIa, IIb, IIIa

Wtorek: Ia, Ib, IIa, IIb, IIIa

Środa: Ia, Ib, IIb, IVb

Czwartek: Ia, IIa, IVa, Vb, Vc

Piątek: Ia, Ib, IIa, IIb, Vc

 

III kursem dojeżdżają:

Poniedziałek: Ia, Ib, IIIa

Wtorek: IIa, IIb, IIIa, Va, Vc

Środa: Ia, Ib, IIa, IIb, IIIa, VIa

Czwartek: Ib, IIa, IIIa, Va

Piątek: Ia, Ib, IIa, IIb, IIIa


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU

PKS KONIN

w roku szkolnym 2018/2019

od dnia 04.09.2018 r.

PRZYWOZY:

I kurs 

Godzina odjazdu

Żarowo Małe

7. 15

Zalesie K/Przedecz

7. 19

Żarowo

7. 23

Żarowo Duże

7. 26

Przedecz ul. Szkolna 5

7. 31

 

II kurs 

Godzina odjazdu

Jakubowo

7 35

Katarzyna K/Przedecz II

7 40

Zalesie K/Przedecz

7 42

Żarowo

7 45

Przedecz ul. Szkolna 5

7 50

ODWOZY:

PONIEDZIAŁEK  -  WTOREK

I kurs -  13.40

II kurs - 15.30

 

ŚRODA – PIĄTEK

I kurs - 13.40

II kurs - 15.00