Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

informacja

 

Drodzy Rodzice!

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną w kraju w najbliższym czasie wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu Szkoły Podstawowej w Przedczu:

  1. Dzień 26 października 2020 r. /poniedziałek/ jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tym dniu uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nie będzie też zajęć prowadzonych zdalnie. W związku z tą zmianą dnia 2 listopada, który wcześniej miał być dniem wolnym, zajęcia będą odbywać się normalnie (dla kl. I - III stacjonarnie, a dla kl. IV – VIII zdalnie).
  2. Od 27 października 2020 r. uczniowie klas IV – VIII będą uczyć się zdalnie. Lekcje i zajęcia dodatkowe będą prowadzone przez nauczycieli zgodnie z tygodniowym planem zajęć. W najbliższym czasie każdy z nauczycieli uczących Państwa dziecko skontaktuje się z Państwem poprzez dziennik elektroniczny i określi zasady udziału w zajęciach.
  3. Uczniowie kl. I – III uczęszczają w dalszym ciągu na zajęcia do szkoły. Autobusy dowożące dzieci kursować będą zgodnie ze zmodyfikowanym rozkładem jazdy, który zamieszczony zostanie na stronie internetowej szkoły.
  4. Uczniom kl. I – III korzystającym z posiłków będą zapewnione obiady w stołówce szkolnej.
  5. O zmianach w planie zajęć dla klas I – III zostaną Państwo poinformowani przez wychowawców.

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO OD DNIA 2.11.2020