Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu
Smaller Default Larger

tp 27W niedzielę 30 września 2018 roku na boisku Orlik w Przedczu odbyła się kolejna edycja Turnieju Pokoleń Piłki Ręcznej w Przedczu. Impreza od wielu lat skupia miłośników przedeckiego szczypiorniaka. Wspaniała pogoda, świetna zabawa, ale przede wszystkim miłość do piłki ręcznej – więcej nie trzeba tłumaczyć.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu – Jarosław Sobański, na samym początku imprezy podziękował Panu Edwardowi Dereszewskiemu, za pracę jaką wkłada w szkolenie kolejnych adeptów przedeckiego szczypiorniaka.

Jak co roku, w zmaganiach wzięły udział trzy zespoły składające się z obecnych oraz byłych absolwentów Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu. Wynik nie miał znaczenia, liczyła się dobra zabawa oraz wspólnie spędzony czas. 

Harcerze z Przedcza, którzy jak zwykle nie zawiedli przygotowali dla wszystkich uczestników gorący poczęstunek – ufundowany przez Masarnię „Zenon” oraz posła Leszka Galembę.

W imieniu Uczniowskiego Klubu Sportowego „SALUS” w Przedczu, dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom i kibicom za przybycie.